Moto-Mar

Wibroizolatory najwyższej jakości

HISTORIA NASZEJ FIRMY WIBROIZOLATORY24.PL

logo wibroizolatora

Na rynku istniejemy od 2010r. Z branżą przemysłową oraz motoryzacyjną jesteśmy związani od 15 lat. Od 5 lat oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty gumowe tj. wibroizolatory, odbojniki, poduszki gumowe, amortyzatory, zagęszczarki etc. Produkty które oferujemy są najwyższej jakości, wykonane z najlepszych dostępnych materiałów.

Współpracujemy z firmą, która posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w dziedzinie produkcji wyrobów gumowych. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala zapewnić naszym klientom najbardziej efektywne rozwiązania w technice tłumienia drgań.

W naszym asortymencie dostępne są wibroizolatory do różnych pojazdów i maszyn oraz silników. Realizujemy także zamówienia indywidualne na wibroizolatory oraz amortyzujące poduszki antywibracyjne. Wiemy, jak bardzo zróżnicowane rozwiązania stosowane są w motoryzacji, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment oraz dopasowujemy ofertę do aktualnych potrzeb rynkowych. Nasze produkty spełniają wszystkie wymagania i normy oraz są zgodne ze specyfiką maszyn. Dzięki nowoczesnej technice tłumienia drgań można znacząco obniżyć koszty związane z amortyzacją i zredukować wydatki na kosztowne serwisy. Oferujemy wibroizolatory z najlepszych jakościowo materiałów, skutecznie eliminujące drgania i hałas.

Zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania z zakresu tłumienia drgań z uwzględnieniem rodzaju maszyny i jej specyfiki.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

magazyn
fabryka  wibroizolatora