Wibroizolatory do klimatyzatorów

Wibroizolatory do klimatyzatorów mają niewielkie rozmiary. Jak wszystkie wibroizolatory w naszej ofercie, wykonane są z gumy oraz posiadają metalowe elementy, które umożliwiają przymocowanie wibroizolatora do urządzenia. W klimatyzatorach najczęściej używane są drobne wibroizolatory walcowe typu W z mocowaniem składającym się ze śrub lub wewnętrznych gwintów.

Wibroizolatory pochłaniają drgania, które powstają podczas pracy klimatyzatora. Dodatkowo zmniejszają natężenie dźwięku wydawanego przez te urządzenia, co sprawia, że klimatyzatory będą pracować cicho i bez zarzutu m.in. w przestrzeni biurowej. Klimatyzatory posiadające odpowiednie wibroizolatory znacznie podnoszą komfort codziennego funkcjonowania w pracy czy w domu.

Wibroizolatory do klimatyzatorów mają średnicę od 20 do 100 mm. Oprócz wariantów WAA, WAB i WAC istnieje wariant wibroizolatorów WAD z gumową podstawą i śrubą oraz WAE posiadający podstawę gumową i gwintowany otwór. Wibroizolatory w naszej ofercie mają niską cenę. Na wypadek usterki znajdziesz u nas wysokojakościowe wibroizolatory do klimatyzatorów.

Skuteczne tłumienie drgań w klimatyzatorach

Wykonujemy wibroizolatory do klimatyzatorów, a także wibroizolatory do maszyn budowlanych z wysokiej jakości gumy naturalnej. Kauczuk jest materiałem niepodatnym na destrukcyjny wpływ ozonu, promieniowania UV, skrajnych temperatur oraz wilgoci i nawet w trudnych warunkach eksploatacji zachowuje elastyczność i sprężystość. Kauczuk jest bardzo dobrym izolatorem drgań – pochłania wibracje i redukuje hałas. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wibroizolatorów, dlatego realizujemy również zamówienia indywidualne. Zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie i technikę tłumienia drgań oraz doradzą w kwestiach technicznych związanych z montażem wibroizolatorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.