Zderzaki burtowe

Zderzaki burtowe służą do amortyzacji wstrząsów, na które narażone są łodzie czy przyczepy podłodziowe podczas żeglugi. Zderzaki chronią przed zarysowaniami czy powstawaniem dziur w burcie oraz na ścianach przyczepy w wyniku silnych uderzeń. Tym samym chronią też wyposażenie łodzi przed dalszymi uszkodzeniami. Są szczególnie przydatne w momencie cumowania łodzi do portu i wypływania z niego; łódź i elementy do niej przymocowane są wtedy narażone na zderzenia z innymi łodziami, statkami i żaglówkami czy też z zabudowaniami obecnymi w porcie. Funkcję amortyzacyjną pełnią też nasze odbojniki do przyczep.

Zderzaki burtowe to gwarancja bezpieczeństwa

Zderzaki burtowe są elementem systemu redukującego drgania i wibracje powstające w wyniku niekontrolowanych zderzeń. Dzięki zderzakom można uniknąć wielu kosztownych napraw będących wynikiem zniszczenia elementów burty lub przyczepy. Gumowe zderzaki amortyzują i chronią.

Oferujemy zderzaki burtowe gumowe wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, niepodatnych na destrukcyjny wpływ czynników atmosferycznych. Realizujemy także zamówienia indywidualne na gumowe poduszki antywibracyjne, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie tłumienia drgań możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

Rodzaje zderzaków burtowych w naszej ofercie

Oferujemy czarne zderzaki burtowe wykonane z gumy naturalnej. Kauczuk jest odporny na ścieranie, odkształcenia, pęcznienie i pękanie na skutek skrajnych temperatur, promieniowania UV oraz wilgoci i substancji chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz zderzaki o różnej liczbie otworów oraz różnorodnym rozstawie otworów. Zderzaki te różnią się też twardością. Na skali twardości Shore’a, która służy do pomiaru twardości gumy i innych sztywnych tworzyw sztucznych oraz posiada maksymalnie 100 stopni, nasze zderzaki mają twardość rzęsu 40, 55 i 70 stopni. Sprzedajemy zderzaki podłużne, kwadratowe oraz prostokątne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10