Wibroizolatory do maszyn budowlanych

Sprzedajemy wibroizolatory do maszyn budowlanych różnych rodzajów. Nasze wibroizolatory znajdą zastosowanie między innymi w:

  • Koparkach,
  • Ładowarkach,
  • Spycharkach,
  • Zagęszczarkach,
  • Równiarkach,
  • Walcach.

Wibroizolatory do maszyn budowlanych zamortyzują wstrząsy i uderzenia, na które maszyny są szczególnie narażone na placu budowy – nierówne tereny, bliskość różnorodnych materiałów budowlanych oraz innych urządzeń budowlanych sprawia, że ryzyko uszkodzeń jest dużo większe. Przed usterkami i zarysowaniami chronią także odbojniki do przyczep. Wibroizolatory w naszej ofercie mają niskie ceny. Decydując się na wibroizolatory, przedłużasz żywotność maszyn budowlanych i unikasz kosztownych prac serwisowych.

Wibroizolatory do zagęszczarek

Zagęszczarki to maszyny służące do zagęszczania podłoża za pomocą silnych wibracji. Można je często spotkać na placach budowy – za pomocą zagęszczarki utwardzane jest podłoże pod dalszą budowę chodników czy ścieżek rowerowych. Zagęszczarki to urządzenia, które budzą znaczny dyskomfort u ludzi w pobliżu placu budowy ze względu na duży hałas, który emitują. Z tego powodu wibroizolatory do zagęszczarek są bardzo potrzebne – skutecznie wygłuszą zagęszczarkę, zmniejszając poziom hałasu wydawanego przez to urządzenie. Dodatkowo zamortyzują je i uchronią przed uszkodzeniami powstałymi na skutek silnych wibracji. Duża siła wibracji jest niezbędna, żeby dokładnie utwardzić podłoże. Wibroizolatory chronią nie tylko maszynę, ale również osobę, która ją obsługuje – wydłużony kontakt z bardzo silnymi wibracjami może mieć przykre konsekwencje zdrowotne.

Skuteczne tłumienie drgań dzięki wibroizolatorom

Nasze wibroizolatory powstają z kauczuku naturalnego, który charakteryzuje się sprężystością, elastycznością i niepodatnością na procesy starzenia się materiału. Kauczuk naturalny zachowuje swoje pierwotne właściwości nawet w skrajnych temperaturach, podczas wysokiej wilgotności i w ekspozycji na intensywne promieniowanie słoneczne. Z gumy naturalnej wykonujemy także zderzaki burtowe, które skutecznie pochłaniają naprężenie niezależnie od masy naczepy. Tłumienie drgań w maszynach budowlanych to gwarancja dłuższej żywotności i redukcji kosztów związanych z naprawami usterek powstających w wyniku wibracji. Wibroizolatory poprawiają kulturę pracy maszyn i urządzeń oraz podnoszą komfort użytkowania, ponieważ zmniejszają natężenie hałasu i wibracje oddziałujące na operatora.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.