Odbojniki do przyczep i naczep

W ofercie mamy gumowe odbojniki o wszechstronnym zastosowaniu, w tym odbojniki do przyczep i naczep. Odbojniki to niewielkie elementy wykonane z litej gumy oraz stali, których zadaniem jest pochłanianie drgań emitowanych przez sprzęt oraz amortyzacja siły uderzenia. Z tego powodu odbojniki doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju przyczepach czy maszynach rolniczych; zamortyzują uderzenia i uchronią przyczepy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Funkcję amortyzującą i wygłuszającą pełnią też wibroizolatory do maszyn budowlanych.

Odbojniki do maszyn rolniczych

U nas znajdziesz między innymi odbojniki stożkowe, które skutecznie pochłaniają duże drgania i amortyzują silne uderzenia; tego rodzaju odbojniki znajdują zastosowanie w maszynach rolniczych. Odbojniki do maszyn rolniczych skutecznie pochłoną drgania, które często powstają podczas pracy kombajnów, ciągników, glebogryzarek czy innych urządzeń rolniczych. Odbojniki w naszej ofercie mają atrakcyjne ceny oraz są łatwe w montażu – kupując odbojniki, za niską cenę chronisz swoje maszyny przed usterkami, których naprawa może być bardzo kosztowna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rodzaje odbojników do naczep

Klasyczne odbojniki mają kształt stożka, a ergonomiczna budowa gwarantuje wysoką odporność mechaniczną i dobrą skuteczność w tłumieniu drgań. Oprócz tego dostępne są u nas odbijacze kostkowe i walcowe. Do przyczep samochodowych i rolniczych oraz dostawczych polecamy obijacze typu bałwanek o wysokiej sprężystości wynikającej z koralikowej budowy. Takie odbijacze skutecznie odprowadzają powstające naprężenia nawet w przypadku dużej masy własnej naczep. Oferujemy także odbijacze rampowe i dojazdowe, które chronią przed uderzeniami podczas wjeżdżania do doku załadunkowego oraz antywibracyjne amortyzatory gumowe, które także są elementem systemu tłumienia drgań. Odbojniki i amortyzatory wykonujemy z wysokiej jakości gumy naturalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15